Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
About Wiki
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Firmware
(view source)
Revision as of 12:01, 21 November 2023
187 bytes added
,
12:01, 21 November 2023
no edit summary
Line 8:
Line 8:
|+
|+
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
−
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/2/
29
/TeltoCharge-v1.10.
7
-bundle.zip TeltoCharge-v1.10.
7
]'''
+
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/2/
2a
/TeltoCharge-v1.10.
9
-bundle.zip TeltoCharge-v1.10.
9
]'''
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
Line 14:
Line 14:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
−
|[
https://wiki.teltonika-energy.com/images/e/ed/Release_note_FW_1.10.7.pdf
'''
Release note
''']
+
|['''
Android 14 optimization
''']
|-
|-
|}
|}
Line 25:
Line 25:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
+
|-
+
|1.10.7
+
|div style="text-align: center;" colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/2/29/TeltoCharge-v1.10.7-bundle.zip]'''
+
|August 31, 2023
+
|[https://wiki.teltonika-energy.com/images/e/ed/Release_note_FW_1.10.7.pdf Release note]
|-
|-
|1.9.6
|1.9.6
Vaidotas Seliukas
Administrators
350
edits