Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
About Wiki
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Firmware
(view source)
Revision as of 07:54, 28 September 2023
263 bytes added
,
07:54, 28 September 2023
no edit summary
Line 8:
Line 8:
|+
|+
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
−
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
9
/
91
/TeltoCharge-v1.9.
5
-bundle.zip TeltoCharge-v1.9.
5
]'''
+
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
7
/
7b
/TeltoCharge-v1.9.
6
-bundle.zip TeltoCharge-v1.9.
6
]'''
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
Line 25:
Line 25:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
+
|-
+
|1.9
+
|div style="text-align: center;" colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/9/91/TeltoCharge-v1.9.5-bundle.zip TeltoCharge-v1.9.5]'''
+
|August 31, 2023
+
|[https://wiki.teltonika-energy.com/images/9/90/Release_note_FW_1.9.5.pdf Release note]
|-
|-
|1.8
|1.8
Vaidotas Seliukas
Administrators
350
edits