Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
About Wiki
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Firmware
(view source)
Revision as of 05:28, 1 August 2024
163 bytes added
,
1 August
no edit summary
Line 8:
Line 8:
|+
|+
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
−
| colspan="2" | '''[
https://wiki.teltonika-energy.com/images/7/77/TeltoCharge-v1.12.8-bundle.zip
TeltoCharge-v1.
12
.
8
]'''
+
| colspan="2" | '''[
TBA
TeltoCharge-v1.
13
.
X
]'''
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
Line 14:
Line 14:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
−
|'''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
9
/
91
/Release_note_FW_1.
12
.pdf Release note]'''
+
|'''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
5
/
50
/Release_note_FW_1.
13
.pdf Release note]'''
|-
|-
|}
|}
Line 25:
Line 25:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
+
|-
+
|1.12.8
+
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/7/77/TeltoCharge-v1.12.8-bundle.zip TeltoCharge-v1.12.8]'''
+
|August 05, 2024
+
|[https://wiki.teltonika-energy.com/images/9/91/Release_note_FW_1.12.pdf Release note]
|-
|-
|1.11.6
|1.11.6
Vaidotas Seliukas
Administrators
394
edits