Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
About Wiki
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Firmware
(view source)
Revision as of 13:31, 2 July 2024
233 bytes added
,
2 July
v1.12.7
Line 25:
Line 25:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
+
|-
+
|1.11.6
+
| colspan="2" |[https://wiki.teltonika-energy.com/images/f/f1/TeltoCharge-v1.11.6-bundle.zip TeltoCharge-v1.11.6]
+
|February 01, 2024
+
|[https://wiki.teltonika-energy.com/images/1/13/Release_note_FW_1.11.6.pdf Release note]
|-
|-
|1.10.9
|1.10.9
PauliusKo
Administrators
717
edits