Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
About Wiki
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Firmware
(view source)
Revision as of 07:49, 3 July 2023
260 bytes added
,
07:49, 3 July 2023
no edit summary
Line 8:
Line 8:
|+
|+
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Latest FW version
−
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
a
/
ad
/TeltoCharge-v1.
7
.
9
-bundle.zip TeltoCharge-v1.
7
.
9
]'''
+
| colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
3
/
34
/TeltoCharge-v1.
8
.
10
-bundle.zip TeltoCharge-v1.
8
.
10
]'''
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date:
Line 14:
Line 14:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
−
|'''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
1
/
1f
/Release_note_FW_1.
7
.9.pdf Release note]'''
+
|'''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/
e
/
ec
/Release_note_FW_1.
8
.9.pdf Release note]'''
|-
|-
|}
|}
Line 25:
Line 25:
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Release date
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
|style="background-color: #0054A6; color:#FFFFFF; padding: 8px;" |Whats new?
+
|-
+
|1.7
+
|div style="text-align: center;" colspan="2" | '''[https://wiki.teltonika-energy.com/images/a/ad/TeltoCharge-v1.7.9-bundle.zip TeltoCharge-v1.7]'''
+
|May 22, 2023
+
|[https://wiki.teltonika-energy.com/images/1/1f/Release_note_FW_1.7.9.pdf Release note]
|-
|-
|1.6.0
|1.6.0
Vaidotas Seliukas
Administrators
394
edits