Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
About Wiki
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Electrical Specifications
(view source)
Revision as of 13:57, 3 May 2022
246 bytes added
,
13:57, 3 May 2022
m
no edit summary
Line 12:
Line 12:
|Input AC power connection
|Input AC power connection
|1 phase
|1 phase
−
|3 phases
+
|
1 or
3 phases
−
|3 phases
+
|
1 or
3 phases
|-
|-
−
|Input voltage
+
| rowspan="2"
|Input voltage
−
|
22 to 240
VAC
+
|
rowspan="2" |(L-N) 230 ± 10%
VAC
−
|
380 to 415
VAC
+
|
colspan="2" |3 phase: (L-L) 400 ± 10% VAC
−
|
380 to 415
VAC
+
(L-N) 230 ± 10%
VAC
+
|
-
+
| colspan="2" |1 phase: (L-N) 230 ± 10%
VAC
|-
|-
|Rated frequency
|Rated frequency
Line 37:
Line 39:
! colspan="4" |AC Output specifications
! colspan="4" |AC Output specifications
|-
|-
−
|AC output voltage range
+
| rowspan="2"
|AC output voltage range
−
|
220
-
240V AC
+
|
rowspan="2" |(L-N) 230 ± 10% VAC
−
|
380
-
415V AC
+
| colspan="2" |3 phase: (L-L) 400 ± 10% VAC
−
|
380
-
415V AC
+
(L
-
N) 230 ± 10% VAC
+
|-
+
|
colspan="2" |1 phase: (L
-
N) 230 ± 10% VAC
|-
|-
|Connection Standart
|Connection Standart
Rytimeci
Administrators
541
edits